After Pay Available

Collection: Press On Nails

17 products

All sets are hand painted by Jordana and will be shipped from Jaydidnails Studio based in Porirua.

These designs are pre made and cannot be altered

 

Please read description under each set. 

 

  • Dual French Ombré
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rose Quartz
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marble
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nude Swirls
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Opal
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Purple Butterflies
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rugrats
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Koura
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fairy Princess
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Send me Nudes
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Butterflies
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Bottoms
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tapa
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Titanium Aura
    Regular price
    $95.00
    Sale price
    $95.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amethyst
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhodonite
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SpongeBob
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out